Bestsellerowy „Krąg” na wiosnę w kinach

Thriller „Krąg” napisany przez Dave’a Eggersa niebawem pojawi się na wielkich ekranach! Będzie to obraz traktujący o wszechobecnej inwigilacji, na którą sami wyrażamy zgodę. Ukazywać ma, jak niebezpieczne może stać się prowadzone przez nas życie.

Mae Holland zostaje zatrudniona w Kręgu – najpotężniejszej na świecie firmie internetowej. Jest zafascynowana jej nowoczesnością, rozmachem oraz osobą wizjonerskiego założyciela – genialnego Eamona Baileya. Z czasem praca w Kręgu pochłania dziewczynę bez reszty, a jej rola w korporacji ewoluuje w niepokojący sposób. Stając się pionkiem w przewrotnej grze Baileya, Mae nie dostrzega zagrożeń, jakie rodzi miejsce zatrudnienia. Dopiero gdy odkrywa przerażającą prawdę o Kręgu, zrobi wszystko, by wyrwać się z macek organizacji. Nie ma jednak pojęcia, jak daleko sięgają wpływy pracodawców i ich potęga inwigilacji.

W głównych rolach wystąpi Emma Watson i Tom Hanks. Film na dużych ekranach pojawić ma się na wiosnę, prawdopodobnie w kwietniu.
Dla przypomnienia – w 2013 roku powstał dość podobny tematycznie film pt. „Paranoja” z Liamem Hemsworthem w roli głównej.

COPYRIGHT: opis – materiały prasowe dystrybutora, zdjęcie w nagłówku – plakat dystrybutora Kino Świat/See Change Productions, LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone.