Zostań… Power Rangers!

Od zawsze muskularne ciało i unosząca się od wiatru peleryna wzbudzała zachwyt i podziw. Nic więc dziwnego, że wielu z nas przez jakiś niewinny czas swojego życia chciało znaleźć się w skórze superbohatera – ratować świat od największych kataklizmów, a w wolnej chwili wynosić miłe kotki z płonących budynków.

Dwudziestego czwartego marca do kin trafi film „Power Rangers” – spin off kultowego serialu, którego choć jeden odcinek zobaczyć musiał każdy. O czym opowiada filmowa historia?

Piątka nastolatków staje przed wyzwaniem na miarę superbohaterów, gdy dowiadują się, że świat stoi u progu zagłady. Zagrożenie o niewyobrażalnej mocy pochodzi z najdalszych krańców  wszechświata, a przeciwstawić mu się może tylko ktoś o nadludzkich zdolnościach. Piątka bohaterów wybranych przez przeznaczenie musi pokonać swe lęki i słabości, by stanąć ramię w ramię jako POWER RANGERS.

Jednak to jeszcze nic. Nasze marzenia mogą się bowiem spełnić, gdyż wytwórnia filmowa przy współpracy z twórcami aplikacji Snapchat, wypuściła właśnie najnowszy filtr do aplikacji. Dzięki niemu sami możemy stać się bohaterskimi… Power Rangers!

Wystarczy, że zeskanujecie powyższy kod, a otrzymacie możliwość odblokowania filtru. Uwaga! Superbohaterowie to jednak bardzo zacne grono, dlatego działać będzie tylko przez pierwszą godzinę. ;-)

COPYRIGHT: opis – materiały prasowe dystrybutora, fotografie – materiały prasowe dystrybutora Monolith Films / Wszelkie prawa zastrzeżone