Słoneczny patrol na dużym ekranie!

Kiedy na szklanych ekranach lat ’90 w Stanach Zjednoczonych pojawił się serial „Słoneczny patrol”, nikt nie przypuszczał, że okaże się on prawdziwym, międzynarodowym hitem. Co więcej, seria o ratownikach wodnych, nawet 20 lat po pierwszej emisji nadal jest emitowana w telewizji. To właśnie dzięki temu serialowi David Hasselhoff, Pamela Anderson czy Carmen Electra zdobyli popularność na całym świecie. Nic więc dziwnego, że film na podstawie tego kultowego serialu wzbudza wiele sensacji.

Filmowa wersja kultowego serialu lat dziewięćdziesiątych XX wieku. To właśnie po to, by oglądać ten serial, Joey i Chandler z „Przyjaciół” kupili sobie superwygodne fotele i podczas emisji krzyczeli rozemocjonowani „Biegnij, Pamela (Anderson), biegnij!”.

Pełna widowiskowych akcji ratowniczych, humoru i, cóż, pięknych ludzi komedia w reżyserii Setha Gordona, twórcy przebojowych komedii „Złodziej tożsamości” i „Szefowie wrogowie”. Na ekranie zobaczymy m.in. Dwayne’a „The Rocka” Johnsona, Zaca Efrona, Alexandrę Daddario i Priyankę Choprę.

W obsadzie filmowej zobaczymy Dwayne Johnsona (Mitch), Zaca Efrona (Matt Brody), Alexandrę Daddario (Summer), Priyanke Chopra (Victoria), Kelly Rohbrach (C.J. Parker), Ilfenesha Hadera (Stephanie) i Jona Bassa (Ronnie).

Po zobaczeniu zwiastuna mamy jednak wrażenie, że dla fanów serialu film okaże się porażką i karykaturą prawdziwego „Słonecznego patrolu”. Podobnie jak przy najnowszym „McGyverze”, tak i tym razem na ekranach być może zobaczymy kiczowaty obraz współczesnego Hollywoodu.