Gdzie matek sześć?

Dziś w Polsce obchodzimy Dzień Matki. Z tego powodu chcielibyśmy złożyć wszystkim mamom najlepsze życzenia: zdrowia, szczęścia, pomyślności i samych radosnych chwil przy swoich pociechach!

To niejedyny powód tego wpisu. W sieci zadebiutował bowiem właśnie klip z życzeniami aktorek z filmu „Złe mamuśki” (Monolith):

Przypomnijmy, że „Złe mamuśki” miały premierę w sierpniu ubiegłego roku.  Jest to historia sześciu matek, które postanawiają zerwać ze swoim nudnym, dorosłym życiem.

Młoda i piękna matka cudownego synka, żona wspaniałego męża, po prostu perfekcyjna pani domu. To oficjalny wizerunek Amy Mitchell. W rzeczywistości przepracowana i wykończona monotonią matczynych obowiązków Amy ma już dość bycia chodzącym ideałem. Pod wpływem wyzwolonych przyjaciółek, wkurzona przez leniwego męża egoistę porzuca gary i pieluchy, a kuchenny fartuch zamienia na seksowną kieckę. I rusza w miasto, by znów poczuć, że żyje! Zakręcone na lokówkę obłudne kury domowe ze szkolnej rady rodziców gotują się z oburzenia, ale Amy nic już nie powstrzyma. Z dziką rozkoszą sieje ferment i zgorszenie odkrywając przy tym, że szczęśliwa mama to lepsza mama.

Opis: prawa autorskie należne do Monolith Films.

Druga część filmu pojawić ma się na Boże Narodzenie. Aktualnie obraz jest w fazie produkcji.