Popularny serial dla dzieci w formie kinowej

Już w październiku na ekranach kin pojawi się film, na który czeka wiele małych dziewczynek na całym świecie – znany serial „My Little Pony” po raz pierwszy zadebiutuje jako film pełnometrażowy emitowany w kinach.

„My Little Pony” to serial, który powstał w celu promocji zabawek – kucyków – produkowanych przez znaną firmę Hasbro. Jak się jednak okazało, serial stał się prawdziwym hitem wśród młodej widowni. Nic dziwnego, bowiem serial przedstawiony w bardzo miły sposób, opowiada o wartościach takich jak zaufanie, przyjaźń, czy miłość.

Filmy z serii o kucykach powstały już parę lat temu – chodzi tutaj głównie o obrazy pod tytułem „My Little Pony. Equestria Girl”, emitowane były jednak tylko i wyłącznie w telewizji. Najnowszy film, którego nazwa to po prostu „My Little Pony. Film”, pojawi się jednak na dużych ekranach już szóstego października bieżącego roku.  Co mali widzowie (i ich rodzice) będą mieli okazję zobaczyć w kinach?

Stadko dzielnych kucyków staje oko w oko ze swoim największym wrogiem. Złowrogi Król Burzy postanawia wykraść całą magię z ich rodzinnego królestwa Equestrii. By ją odzyskać, dzielni bohaterowie wyruszą w pełną przygód podróż, podczas której zyskają nowych przyjaciół jak morskie kucyki czy dobroduszni piraci, przeżyją wiele emocjonujących i zabawnych perypetii i po raz kolejny udowodnią, że przyjaźń to magia!

Prawa autorskie należne do dystrybutora – Monolith Films.

Film powstaje w reżyserii Jaysona Thiessena. Nie wiem, jak Wy, ale ja jestem niezmiernie ciekawy tej produkcji i mimo że nie mieszczę się w potencjalnym targecie odbiorców tego filmu, prawdopodobnie także pójdę na seans.

Zdjęcie w nagłówku – (C) Monolith Films.