Fot. materiały prasowe TVN S.A. / Mirosław Sosnowski / "Diagnoza" odc. 3

Gessler, Kożuchowska, Wojewódzki – jesień w TVN

Całkiem niedawno w Warszawie odbyła się prezentacja programowa jesiennej ramówki stacji TVN połączona z dwudziestymi urodzinami stacji. Na evencie pojawiło się wiele gwiazd związanych z TVNowskimi produkcjami, m.in. Małgorzata Kożuchowska, Magda Gessler, Kuba Wojewódzki, Maja Ostaszewska czy Martyna Wojciechowska. Imprezę prowadził Marcin Prokop, natomiast o nowościach i jesiennych propozycjach wspominał dyrektor programowy – Edward Miszczak.

Jak się okazuje, na jesień 2017 w TVNie królować będą nie seriale, a programy rozrywkowe.  Na antenie stacji-matki pojawi się tylko jeden nowy serial – „Diagnoza” , w którym główną rolę zagra Maja Ostaszewska. Oprócz tego na ekrany powrócą znane widzom produkcje – „Na Wspólnej”, „Druga Szansa”, a także „Szpital”, „Szkoła”, „19+” i kultowa „Ukryta prawda”.

Na antenie pojawi się także nowy program prowadzony przez Mateusza Gesslera – „Drzewo marzeń” . Jego głównym celem jest spełnianie określanych przez dzieciaki marzeń, które dotyczą ich bliskich. Ponadto w ofercie TVN znów znajdziemy „Masterchefa”, „Mam talent”, „Kuchenne rewolucje”, „Azja Express”, „Milionerzy”, „36,6 C”, program Kuby Wojewódzkiego, „Kobietę na krańcu świata”, program informacyjny „Fakty”, „Uwagę” i „Superwizjera”, „Co za tydzień” oraz wzbudzający kontrowersje „Ślub od pierwszego wejrzenia”.

Podczas wydarzenia zdecydowano się także pokazać nowy spot wizerunkowy. Utrzymany został on w imprezowo-urodzinowej tonacji z piosenką „Get free” Majora Lazera. W minutowym klipie zobaczymy m.in. rzucającą ketchupami Magdę Gessler, Małgorzatę Kożuchowską obwieszoną choinkowymi światełkami oraz grającego na pianinie Kubę Wojewódzkiego.


„DIAGNOZA”

Nowy TVNowski serial emitowany będzie od wtorku, 5 września, o godzinie 21:30.

Czasem jedno nieoczekiwane wydarzenie może nieodwracalnie zmienić dotychczasowe życie. Co się stanie, jeśli pewnego dnia ockniesz się i odkryjesz, że nie wiesz, kim jesteś, kogo kochasz i na czym ci zależy? Czy los może być aż tak okrutny, by odebrać wszystko, nawet tożsamość i wspomnienia? Jak na nowo ułożyć puzzle życia, gdy brakuje podstawowych elementów układanki?
Annę Nowak, główną bohaterkę serialu (Maja Ostaszewska), poznamy na katowickim lotnisku. Pewna siebie i zdeterminowana kobieta przyleci na Śląsk w niezwykle ważnej dla siebie sprawie. Niestety, na skutek nieprzewidzianych wydarzeń, Anna trafi do rybnickiego szpitala. Tam usłyszy druzgocącą diagnozę – amnezja. Lekarze, którzy na co dzień ratują życie wielu pacjentów, nie będą w stanie ocalić czegoś niezwykle cennego – pamięci. W miejscu, gdzie ludzie mierzą się ze skrajnymi emocjami, a lekarze z determinacją walczą o ich zdrowie, bohaterka będzie musiała zacząć życie na nowo i spróbować odkryć tajemnice swojej przeszłości.
W tej trudnej walce wesprą ją charyzmatyczni lekarze ze Specjalistycznego Szpitala Nr 4 w Rybniku. Jan Artman (Adam Woronowicz) oraz Michał Wolski (Maciej Zakościelny), dwaj znakomici chirurdzy, profesjonalnie zajmą się Anną. Bohaterka trafi również pod skrzydła ciepłej i empatycznej neuropsycholog Marty (Magda Popławska), która będzie starała się pomóc jej odzyskać pamięć. Kolorytu ekipie medyków dodadzą Wanda Jureczko (Sonia Bohosiewicz), pielęgniarka oddziałowa i charakterna Ślązaczka, a także Piotr Sadzik (Michał Czernecki), twardy szef Oddziału Ratunkowego oraz potulny mąż i ojciec czterech córek. Nad wszystkim będzie czuwać surowa i wymagająca ordynator Maria Kaleta (Aleksandra Konieczna). Młodzieńczą energię i entuzjazm do zespołu lekarzy wniosą niesforni stażyści (Antoni Królikowski, Józef Pawłowski i Aleksandra Adamska). Rybnicki szpital stanie się dla Anny domem, a jego załoga grupą przyjaciół. To z nimi przyjdzie jej dzielić chwile radości i smutków. Wśród nich jest jednak ktoś, kto zrobi wszystko, by kobieta nigdy nie poznała prawdy o swojej przeszłości…
Barwnym tłem dla odkrywania tajemnic głównej bohaterki będą poruszające losy pacjentów. W każdym z odcinków poznamy nowe przypadki medyczne i stojące za nimi ciekawe, a czasem zaskakujące ludzkie historie. Związane z nimi wydarzenia przywołają wspomnienia Anny i krok po kroku odsłonią kolejne karty jej przeszłości. Każdy z jesiennych odcinków serialu będzie przybliżał zarówno Annę, jak i widzów do poznania prawdy o tym, kim jest bohaterka i jaka jest jej tajemnica.

OPIS: Materiały prasowe stacji TVN. 


Oprócz tego, w grudniu w kinach pojawi się kolejny pełnometrażowy film produkcji TVNu – „Listy do M. 3”. Czy na którąś powakacyjną produkcję szczególnie czekacie?