MovieFanatics.pl http://moviefanatics.pl * Filmy, seriale, newsy, recenzje * Mon, 11 Dec 2017 14:45:54 +0000 pl-PL hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9.1 http://moviefanatics.pl/wp-content/uploads/2016/10/cropped-logo_mini-32x32.png MovieFanatics.pl http://moviefanatics.pl 32 32 Zwiastun filmu „Więzień Labiryntu 3” w sieci http://moviefanatics.pl/2017/12/11/zwiastun-filmu-wiezien-labiryntu-3-sieci/ http://moviefanatics.pl/2017/12/11/zwiastun-filmu-wiezien-labiryntu-3-sieci/#respond Mon, 11 Dec 2017 14:45:54 +0000 http://moviefanatics.pl/?p=1601 W sieci pojawił się pełen zwiastun długo wyczekiwanej ekranizacji trzeciej części książki Jamesa Dashnera – „Więzień Labiryntu. Lek na śmierć”. Zwiastun trwa aż dwie minut i jest gratką dla fanów filmowej serii z Dylanem O’Brienem w roli głównej.

Artykuł Zwiastun filmu „Więzień Labiryntu 3” w sieci pochodzi z serwisu MovieFanatics.pl.

]]>
W sieci pojawił się pełen zwiastun długo wyczekiwanej ekranizacji trzeciej części książki Jamesa Dashnera – „Więzień Labiryntu. Lek na śmierć”.

Zwiastun trwa aż dwie minut i jest gratką dla fanów filmowej serii z Dylanem O’Brienem w roli głównej.

Artykuł Zwiastun filmu „Więzień Labiryntu 3” w sieci pochodzi z serwisu MovieFanatics.pl.

]]>
http://moviefanatics.pl/2017/12/11/zwiastun-filmu-wiezien-labiryntu-3-sieci/feed/ 0
Hanks i Streep w nowym filmie Spielberga! http://moviefanatics.pl/2017/11/23/hanks-streep-nowym-filmie-spielberga/ http://moviefanatics.pl/2017/11/23/hanks-streep-nowym-filmie-spielberga/#respond Thu, 23 Nov 2017 19:23:13 +0000 http://moviefanatics.pl/?p=1597 Już 16 lutego na ekranach kin pojawi się nowa produkcja w reżyserii Stevena Spielberga, który odpowiedziany jest za tak kasowe hity jak chociażby „Szeregowiec Ryan” czy „Park Jurajski”. Nie byłoby może w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że w nowej produkcji zagrają Tom Hanks i Meryl Streep! „Czwarta władza”, bo tak nazywać ma się […]

Artykuł Hanks i Streep w nowym filmie Spielberga! pochodzi z serwisu MovieFanatics.pl.

]]>
Już 16 lutego na ekranach kin pojawi się nowa produkcja w reżyserii Stevena Spielberga, który odpowiedziany jest za tak kasowe hity jak chociażby „Szeregowiec Ryan” czy „Park Jurajski”. Nie byłoby może w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że w nowej produkcji zagrają Tom Hanks i Meryl Streep!

„Czwarta władza”, bo tak nazywać ma się ten film, oparty jest na faktach i opowiadać ma historię dziennikarskiego śledztwa, które doprowadziło do ujawnienia wielu faktów skrywanych przez rząd Stanów Zjednoczonych.

Artykuł Hanks i Streep w nowym filmie Spielberga! pochodzi z serwisu MovieFanatics.pl.

]]>
http://moviefanatics.pl/2017/11/23/hanks-streep-nowym-filmie-spielberga/feed/ 0
Zwiastun kolejnej części – „Więzień Labiryntu 3” już w sieci http://moviefanatics.pl/2017/09/26/zwiastun-wiezien-labiryntu-3-juz-sieci/ http://moviefanatics.pl/2017/09/26/zwiastun-wiezien-labiryntu-3-juz-sieci/#respond Tue, 26 Sep 2017 07:23:51 +0000 http://moviefanatics.pl/?p=1591 Wreszcie poznaliśmy datę premiery oraz mamy możliwość zobaczenia najnowszego zwiastuna trzeciej części filmowej z serii „Więzień Labiryntu”. Chodzi oczywiście o film zatytułowany „Więzień Labiryntu: Lek na śmierć”. Najnowszy film z udziałem Dylana O’Briena premierę ma mieć już na początku przyszłego roku – a dokładnie 26 stycznia 2018 r. Reżyserem filmu pozostał Wes Ball. Jest to […]

Artykuł Zwiastun kolejnej części – „Więzień Labiryntu 3” już w sieci pochodzi z serwisu MovieFanatics.pl.

]]>
Wreszcie poznaliśmy datę premiery oraz mamy możliwość zobaczenia najnowszego zwiastuna trzeciej części filmowej z serii „Więzień Labiryntu”. Chodzi oczywiście o film zatytułowany „Więzień Labiryntu: Lek na śmierć”.

Najnowszy film z udziałem Dylana O’Briena premierę ma mieć już na początku przyszłego roku – a dokładnie 26 stycznia 2018 r. Reżyserem filmu pozostał Wes Ball. Jest to finał serii na podstawie bestsellerowej trylogii Jamesa Dashnera.

Przypomnijmy, że do opóźnień podczas pracy nad filmem doszło m.in. z powody wypadku głównego aktora – Dylana O’Briena.

Artykuł Zwiastun kolejnej części – „Więzień Labiryntu 3” już w sieci pochodzi z serwisu MovieFanatics.pl.

]]>
http://moviefanatics.pl/2017/09/26/zwiastun-wiezien-labiryntu-3-juz-sieci/feed/ 0
Gwiazda „Riverdale” poszkodowana w wypadku samochodowym! http://moviefanatics.pl/2017/09/22/gwiazda-riverdale-poszkodowana-wypadku-samochodowym/ http://moviefanatics.pl/2017/09/22/gwiazda-riverdale-poszkodowana-wypadku-samochodowym/#respond Fri, 22 Sep 2017 06:11:18 +0000 http://moviefanatics.pl/?p=1586 Wczoraj wieczorem sieć obiegła elektryzująca wiadomość – KJ Apa, aktor młodzieżowego serialu „Riverdale” spowodował wypadek samochodowy, w którym został ranny! Jak podaje portal Seventeen, do wypadku z udziałem młodego aktora doszło w ubiegłym tygodniu w Vancouver. Po 16 godzinach pracy, Apa zmierzał do domu we wczesnych godzinach rannych. Prawdopodobnie ze zmęczenia zasnął za kierownicą. Został […]

Artykuł Gwiazda „Riverdale” poszkodowana w wypadku samochodowym! pochodzi z serwisu MovieFanatics.pl.

]]>
Wczoraj wieczorem sieć obiegła elektryzująca wiadomość – KJ Apa, aktor młodzieżowego serialu „Riverdale” spowodował wypadek samochodowy, w którym został ranny!

Jak podaje portal Seventeen, do wypadku z udziałem młodego aktora doszło w ubiegłym tygodniu w Vancouver. Po 16 godzinach pracy, Apa zmierzał do domu we wczesnych godzinach rannych. Prawdopodobnie ze zmęczenia zasnął za kierownicą. Został przewieziony do szpitala. Choć samemu aktorowi nic poważnego się nie stało, to jego samochód nie miał tyle szczęścia i został całkowicie skasowany.

Co ciekawe, początkowo obok KJ’a, na miejscu pasażera, miała siedzieć jeszcze jedna gwiazda serialu – Cole Sprouse, jednak ostatecznie aktor nie zdecydował się na wspólną podróż. Na szczęście dla niego!

Artykuł Gwiazda „Riverdale” poszkodowana w wypadku samochodowym! pochodzi z serwisu MovieFanatics.pl.

]]>
http://moviefanatics.pl/2017/09/22/gwiazda-riverdale-poszkodowana-wypadku-samochodowym/feed/ 0
Dylan O’Brien w nowej produkcji http://moviefanatics.pl/2017/09/18/dylan-obrien-nowej-produkcji/ http://moviefanatics.pl/2017/09/18/dylan-obrien-nowej-produkcji/#respond Mon, 18 Sep 2017 16:13:29 +0000 http://moviefanatics.pl/?p=1581 Znany szczególnie z młodzieżowej produkcji – „Więźnia Labiryntu” – młody aktor Dylan O’Brien od kilku lat wznosi się na fali popularności nie tylko wśród nastoletnich fanek. Ten zaledwie dwudziestosześcioletni Amerykanin zapraszany jest do wielu wysokobudżetowych produkcji. Niestety, kiedy ponad rok temu doszło do wypadku z udziałem aktora, jego przyszłość stała pod znakiem zapytania. Potrącony przez […]

Artykuł Dylan O’Brien w nowej produkcji pochodzi z serwisu MovieFanatics.pl.

]]>
Znany szczególnie z młodzieżowej produkcji – „Więźnia Labiryntu” – młody aktor Dylan O’Brien od kilku lat wznosi się na fali popularności nie tylko wśród nastoletnich fanek. Ten zaledwie dwudziestosześcioletni Amerykanin zapraszany jest do wielu wysokobudżetowych produkcji. Niestety, kiedy ponad rok temu doszło do wypadku z udziałem aktora, jego przyszłość stała pod znakiem zapytania. Potrącony przez samochód O’Brien trafił do szpitala, a na portalach społecznościowych rozpętała się burza. Mętne tłumaczenia jego menadżerów, pełnomocników i wydawców niewiele wznosiły.

Tymczasem do kin wchodzi właśnie najnowszy film z udziałem aktora. „American Assasin”, bo o tym tytule mówimy, to ekranizacja bestsellerowej powieści w reżyserii Michaela Cuesta. W obsadzie oprócz Dylana O’Briena, znaleźli się Michael Keaton i Tylor Kitsch.

Mitch Rapp (Dylan O’Brien) stracił ukochaną w ataku terrorystycznym. Od tej chwili jego jedynym celem jest zemsta. Oficer szkoleniowy CIA Stan Hurley (Michael Keaton) wie, że taki człowiek to dla agencji skarb. Szczególnie jeśli uda się go wzbogacić o pewien szczególny zestaw umiejętności, który uczyni go maszyną do zadań specjalnych. Hurley potrafi tego dokonać. Zanim szkolenie dobiegnie końca Mitch będzie miał okazję wykazać się w akcji. Według danych wywiadu grupa terro­rystów planuje atak z użyciem ładunku atomowego. Wiele wskazuje na to, że jednym z nich jest dawny uczeń Hurleya. Kogoś takiego może wytropić i zneutralizować tylko ktoś taki jak Mitch Rapp.

Zdjęcie w nagłówku, a także opis należy do dystrybutora filmu w Polsce: Monolith Films.

Artykuł Dylan O’Brien w nowej produkcji pochodzi z serwisu MovieFanatics.pl.

]]>
http://moviefanatics.pl/2017/09/18/dylan-obrien-nowej-produkcji/feed/ 0
Gessler, Kożuchowska, Wojewódzki – jesień w TVN http://moviefanatics.pl/2017/08/06/gessler-kozuchowska-wojewodzki-jesien-w-tvn/ http://moviefanatics.pl/2017/08/06/gessler-kozuchowska-wojewodzki-jesien-w-tvn/#respond Sat, 05 Aug 2017 23:17:45 +0000 http://moviefanatics.pl/?p=1569 Całkiem niedawno w Warszawie odbyła się prezentacja programowa jesiennej ramówki stacji TVN połączona z dwudziestymi urodzinami stacji. Na evencie pojawiło się wiele gwiazd związanych z TVNowskimi produkcjami, m.in. Małgorzata Kożuchowska, Magda Gessler, Kuba Wojewódzki, Maja Ostaszewska czy Martyna Wojciechowska. Imprezę prowadził Marcin Prokop, natomiast o nowościach i jesiennych propozycjach wspominał dyrektor programowy – Edward Miszczak. […]

Artykuł Gessler, Kożuchowska, Wojewódzki – jesień w TVN pochodzi z serwisu MovieFanatics.pl.

]]>
Całkiem niedawno w Warszawie odbyła się prezentacja programowa jesiennej ramówki stacji TVN połączona z dwudziestymi urodzinami stacji. Na evencie pojawiło się wiele gwiazd związanych z TVNowskimi produkcjami, m.in. Małgorzata Kożuchowska, Magda Gessler, Kuba Wojewódzki, Maja Ostaszewska czy Martyna Wojciechowska. Imprezę prowadził Marcin Prokop, natomiast o nowościach i jesiennych propozycjach wspominał dyrektor programowy – Edward Miszczak.

Jak się okazuje, na jesień 2017 w TVNie królować będą nie seriale, a programy rozrywkowe.  Na antenie stacji-matki pojawi się tylko jeden nowy serial – „Diagnoza” , w którym główną rolę zagra Maja Ostaszewska. Oprócz tego na ekrany powrócą znane widzom produkcje – „Na Wspólnej”, „Druga Szansa”, a także „Szpital”, „Szkoła”, „19+” i kultowa „Ukryta prawda”.

Na antenie pojawi się także nowy program prowadzony przez Mateusza Gesslera – „Drzewo marzeń” . Jego głównym celem jest spełnianie określanych przez dzieciaki marzeń, które dotyczą ich bliskich. Ponadto w ofercie TVN znów znajdziemy „Masterchefa”, „Mam talent”, „Kuchenne rewolucje”, „Azja Express”, „Milionerzy”, „36,6 C”, program Kuby Wojewódzkiego, „Kobietę na krańcu świata”, program informacyjny „Fakty”, „Uwagę” i „Superwizjera”, „Co za tydzień” oraz wzbudzający kontrowersje „Ślub od pierwszego wejrzenia”.

Podczas wydarzenia zdecydowano się także pokazać nowy spot wizerunkowy. Utrzymany został on w imprezowo-urodzinowej tonacji z piosenką „Get free” Majora Lazera. W minutowym klipie zobaczymy m.in. rzucającą ketchupami Magdę Gessler, Małgorzatę Kożuchowską obwieszoną choinkowymi światełkami oraz grającego na pianinie Kubę Wojewódzkiego.


„DIAGNOZA”

Nowy TVNowski serial emitowany będzie od wtorku, 5 września, o godzinie 21:30.

Czasem jedno nieoczekiwane wydarzenie może nieodwracalnie zmienić dotychczasowe życie. Co się stanie, jeśli pewnego dnia ockniesz się i odkryjesz, że nie wiesz, kim jesteś, kogo kochasz i na czym ci zależy? Czy los może być aż tak okrutny, by odebrać wszystko, nawet tożsamość i wspomnienia? Jak na nowo ułożyć puzzle życia, gdy brakuje podstawowych elementów układanki?
Annę Nowak, główną bohaterkę serialu (Maja Ostaszewska), poznamy na katowickim lotnisku. Pewna siebie i zdeterminowana kobieta przyleci na Śląsk w niezwykle ważnej dla siebie sprawie. Niestety, na skutek nieprzewidzianych wydarzeń, Anna trafi do rybnickiego szpitala. Tam usłyszy druzgocącą diagnozę – amnezja. Lekarze, którzy na co dzień ratują życie wielu pacjentów, nie będą w stanie ocalić czegoś niezwykle cennego – pamięci. W miejscu, gdzie ludzie mierzą się ze skrajnymi emocjami, a lekarze z determinacją walczą o ich zdrowie, bohaterka będzie musiała zacząć życie na nowo i spróbować odkryć tajemnice swojej przeszłości.
W tej trudnej walce wesprą ją charyzmatyczni lekarze ze Specjalistycznego Szpitala Nr 4 w Rybniku. Jan Artman (Adam Woronowicz) oraz Michał Wolski (Maciej Zakościelny), dwaj znakomici chirurdzy, profesjonalnie zajmą się Anną. Bohaterka trafi również pod skrzydła ciepłej i empatycznej neuropsycholog Marty (Magda Popławska), która będzie starała się pomóc jej odzyskać pamięć. Kolorytu ekipie medyków dodadzą Wanda Jureczko (Sonia Bohosiewicz), pielęgniarka oddziałowa i charakterna Ślązaczka, a także Piotr Sadzik (Michał Czernecki), twardy szef Oddziału Ratunkowego oraz potulny mąż i ojciec czterech córek. Nad wszystkim będzie czuwać surowa i wymagająca ordynator Maria Kaleta (Aleksandra Konieczna). Młodzieńczą energię i entuzjazm do zespołu lekarzy wniosą niesforni stażyści (Antoni Królikowski, Józef Pawłowski i Aleksandra Adamska). Rybnicki szpital stanie się dla Anny domem, a jego załoga grupą przyjaciół. To z nimi przyjdzie jej dzielić chwile radości i smutków. Wśród nich jest jednak ktoś, kto zrobi wszystko, by kobieta nigdy nie poznała prawdy o swojej przeszłości…
Barwnym tłem dla odkrywania tajemnic głównej bohaterki będą poruszające losy pacjentów. W każdym z odcinków poznamy nowe przypadki medyczne i stojące za nimi ciekawe, a czasem zaskakujące ludzkie historie. Związane z nimi wydarzenia przywołają wspomnienia Anny i krok po kroku odsłonią kolejne karty jej przeszłości. Każdy z jesiennych odcinków serialu będzie przybliżał zarówno Annę, jak i widzów do poznania prawdy o tym, kim jest bohaterka i jaka jest jej tajemnica.

OPIS: Materiały prasowe stacji TVN. 


Oprócz tego, w grudniu w kinach pojawi się kolejny pełnometrażowy film produkcji TVNu – „Listy do M. 3”. Czy na którąś powakacyjną produkcję szczególnie czekacie?

 

Artykuł Gessler, Kożuchowska, Wojewódzki – jesień w TVN pochodzi z serwisu MovieFanatics.pl.

]]>
http://moviefanatics.pl/2017/08/06/gessler-kozuchowska-wojewodzki-jesien-w-tvn/feed/ 0
„Wszyscy moi mężczyźni” – nowa komedia romantyczna od października w kinach http://moviefanatics.pl/2017/08/04/wszyscy-moi-mezczyzni-nowa-komedia-romantyczna-od-pazdziernika-w-kinach/ http://moviefanatics.pl/2017/08/04/wszyscy-moi-mezczyzni-nowa-komedia-romantyczna-od-pazdziernika-w-kinach/#respond Fri, 04 Aug 2017 07:22:34 +0000 http://moviefanatics.pl/?p=1566 Szóstego października bieżącego roku na ekranach kin pojawi się nowa komedia romantyczna Nancy Meyers – producentki takich hitów jak „Czego pragną mężczyźni” i „To skomplikowane”. Po rozstaniu z mężem, Alice (Witherspoon) wraz z córkami opuszcza Nowy Jork. W Los Angeles wraca do rodzinnego domu, znajduje pracę oraz szkołę dla dzieci. I tylko sprawy sercowe odkłada […]

Artykuł „Wszyscy moi mężczyźni” – nowa komedia romantyczna od października w kinach pochodzi z serwisu MovieFanatics.pl.

]]>
Szóstego października bieżącego roku na ekranach kin pojawi się nowa komedia romantyczna Nancy Meyers – producentki takich hitów jak „Czego pragną mężczyźni” i „To skomplikowane”.

Po rozstaniu z mężem, Alice (Witherspoon) wraz z córkami opuszcza Nowy Jork. W Los Angeles wraca do rodzinnego domu, znajduje pracę oraz szkołę dla dzieci. I tylko sprawy sercowe odkłada gdzieś na bok. Wszystko zmienia się, gdy w dniu urodzin poznaje trzech uroczych facetów, którzy – podobnie jako ona – przybyli do LA w pogoni za marzeniami. Cała trójka pozostaje bez dachu nad głową i Alice, wbrew rozsądkowi, pozwala im zamieszkać u siebie. Tak rozpoczyna się pasmo damsko-męskich komplikacji, które z czasem przekształcają się w coś o wiele więcej. To jednak nie koniec wrażeń. Prawdziwe emocje zaczną się, gdy do drzwi Alice zapuka jej dawny mąż… Czy dla miłości warto rozpoczynać wszystko od nowa?
Opis dystrybutora (C) Kino Świat

W produkcji pojawią się taki gwiazdy jak Reese Witherspoon, Michael Sheen, Lake Bell, Nat Wolff czy Pico Alexander.

Zdjęcie w nagłówku (C) „Wszyscy moi mężczyźni” Kino Świat

Artykuł „Wszyscy moi mężczyźni” – nowa komedia romantyczna od października w kinach pochodzi z serwisu MovieFanatics.pl.

]]>
http://moviefanatics.pl/2017/08/04/wszyscy-moi-mezczyzni-nowa-komedia-romantyczna-od-pazdziernika-w-kinach/feed/ 0
Visa Kino Letnie – najdłuższy wakacyjny festiwal filmowy na półmetku http://moviefanatics.pl/2017/08/04/visa-kino-letnie-najdluzszy-wakacyjny-festiwal-filmowy-na-polmetku/ http://moviefanatics.pl/2017/08/04/visa-kino-letnie-najdluzszy-wakacyjny-festiwal-filmowy-na-polmetku/#respond Fri, 04 Aug 2017 07:11:44 +0000 http://moviefanatics.pl/?p=1563 Przed nami sierpień pełen filmowych emocji na najdłuższym wakacyjnym festiwalu filmowym Visa Kino Letnie Sopot – Zakopane 2017. Plenerowe projekcje w lipcu zgromadziły imponującą publiczność zarówno w Sopocie, Zakopanem i Giżycku. Łącznie 36 filmów zobaczyło już ponad 50 tysięcy widzów. 10. jubileuszową edycję najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego Visa Kino Letnie Sopot – Zakopane 2017 otworzyła […]

Artykuł Visa Kino Letnie – najdłuższy wakacyjny festiwal filmowy na półmetku pochodzi z serwisu MovieFanatics.pl.

]]>
Przed nami sierpień pełen filmowych emocji na najdłuższym wakacyjnym festiwalu filmowym Visa Kino Letnie Sopot – Zakopane 2017. Plenerowe projekcje w lipcu zgromadziły imponującą publiczność zarówno w Sopocie, Zakopanem i Giżycku. Łącznie 36 filmów zobaczyło już ponad 50 tysięcy widzów.

10. jubileuszową edycję najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego Visa Kino Letnie Sopot – Zakopane 2017 otworzyła w Sopocie wielka gala wręczenia Diamentowego Klapsa Filmowego – nagrody przyznawanej co roku aktorce lub aktorowi za osobowość wnoszącą do kina pozytywne przesłanie.
W tym roku otrzymał ją Maciej Stuhr – jeden z najwybitniejszych polskich aktorów filmowych i teatralnych, mający na swoim koncie wiele zapadających w pamięć ról. Laureatowi towarzyszyli zdobywcy nagrody z lat poprzednich: Piotr Adamczyk, Borys Szyc oraz Artur Żmijewski, a także wielkie gwiazdy polskiego kina Katarzyna Figura i Jerzy Bończak. Zebranych widzów przywitały też gwiazdy na ekranie: Emy Adams, Jeremy Renner oraz Forest Whitaker w oscarowym filmie „Nowy początek”.

Tylu gwiazd na inauguracji festiwalu jeszcze nie było! W tym roku, na zaproszenie organizatorów festiwalu Visa Kino Letnie do Giżycka, prosto z Hollywood, przyleciała również Alicja Bachleda-Curuś. W nowo otwartym Kinie Nowa Fala spotkała się z miłośnikami kina, a w porcie Żeglugi Mazurskiej wystąpiła w roli matki chrzestnej katamaranu turystycznego „Alicja”. Wieczorem gwiazda uroczyście otworzyła festiwalowe projekcje nad jeziorem Niegocin. Z Mazur aktorka udała się do bliskiego jej sercu Zakopanego, gdzie zainaugurowała zakopiańską edycję festiwalu.

Przed nami następny miesiąc pełen festiwalowych emocji. W sierpniowej odsłonie Visa Kino Letnie zaprasza na kolejne wyjątkowe wydarzenia filmowe. Jacek Fedorowicz i Małgorzata Potocka spotkają się z legendą Zbyszka Cybulskiego w Hotelu Sopot, widzów w Giżycku zaskoczy „Atak Paniki” z Arturem Żmijewskim i Aleksandrą Adamską, a czarujący głos Evy Żmijewskiej zahipnotyzuje publiczność podczas koncertów w Ekomarinie nad jeziorem Niegocin oraz w kawiarni festiwalowej w Sopocie.

Visa Kino Letnie jest obecne w najpopularniejszych kurortach Polski przez całe lato. Bezpłatne projekcje odbywają się codziennie, do końca wakacji, na Molo w Sopocie oraz na Kulturalnym Placu Niepodległości w Zakopanem. W Giżycku nad jeziorem Niegocin, już po raz trzeci stanął wielki festiwalowy ekran i kilkaset leżaków gdzie filmy można oglądać w każdą środę i czwartek w ramach cyklów filmowych: Superhity i Made in Poland. Specjalna częstotliwość dla żeglarzy umożliwia oglądanie seansów festiwalowych również z zacumowanych w marinie jachtów.

Wstęp na wszystkie projekcje i atrakcje festiwalu jest bezpłatny.

W Sopocie obowiązuje bilet wstępu na molo. Więcej na www.Kino.Visa.pl

Informacja prasowa (C) Outdoor Cinema

Artykuł Visa Kino Letnie – najdłuższy wakacyjny festiwal filmowy na półmetku pochodzi z serwisu MovieFanatics.pl.

]]>
http://moviefanatics.pl/2017/08/04/visa-kino-letnie-najdluzszy-wakacyjny-festiwal-filmowy-na-polmetku/feed/ 0
Luc Besson w Polsce http://moviefanatics.pl/2017/08/04/luc-besson-w-polsce/ http://moviefanatics.pl/2017/08/04/luc-besson-w-polsce/#respond Fri, 04 Aug 2017 07:00:46 +0000 http://moviefanatics.pl/?p=1560 W sobotę, 22 lipca, z okazji pierwszego uroczystego seansu filmu „Valerian i miasto tysiąca planet” w warszawskich Złotych Tarasach pojawił się reżyser filmu – Luc Besson. Besson to znany i ceniony na całym świecie reżyser takich produkcji jak „Leon Zawodowiec”, „Wielki błękit” czy „Artur i minimki”. Na premierze filmu w Warszawie pojawiły się także polskie […]

Artykuł Luc Besson w Polsce pochodzi z serwisu MovieFanatics.pl.

]]>
W sobotę, 22 lipca, z okazji pierwszego uroczystego seansu filmu „Valerian i miasto tysiąca planet” w warszawskich Złotych Tarasach pojawił się reżyser filmu – Luc Besson.

Besson to znany i ceniony na całym świecie reżyser takich produkcji jak „Leon Zawodowiec”, „Wielki błękit” czy „Artur i minimki”. Na premierze filmu w Warszawie pojawiły się także polskie gwiazdy, które użyczyły głos postaciom w polskiej wersji językowej filmu. Do Multikina w stolicy zawitały m.in. Olga Bołądź, Patrycja Kazadi, Grażyna Tornicka, Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Weronika Rosati czy Piotr Stramowski.

Valerian (Dane DeHaan) i Laureline (Cara Delevingne) to kosmiczni agenci, odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi. Choć podczas misji cechuje ich skuteczność i profesjonalizm, Valerian ani na chwilę nie ustaje w wysiłkach, by oczarować piękną partnerkę. Problem w tym, że wszelkie próby flirtu nie robią na niej żadnego wrażenia…

Sytuacja staje się poważna, gdy Valerian i Laureline otrzymują nowe zadanie. Na rozkaz komandora Arüna Filitta (Clive Owen) udają się do międzygalaktycznego miasta Alpha. Zapierająca dech w piersiach metropolia jest domem dla tysięcy gatunków ze wszystkich zakątków kosmosu, które od setek lat dzielą się ze sobą wiedzą i zdobytym doświadczeniem. Po przybyciu na Alphę agenci odkrywają, że na miejscu nie wszystko funkcjonuje tak, jak mogłoby się wydawać. Wkrótce w kulturowym i politycznym centrum galaktyki przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata.

Opis dystrybutora © Kino Świat.

Film od dziś pojawi się oficjalnie w kinach w całej Polsce.

Zdjęcie w nagłówku – Photo courtesy of STX Entertainment Motion Picture Artwork © 2017 STX Financing, LLC. All Rights Reserved.

Artykuł Luc Besson w Polsce pochodzi z serwisu MovieFanatics.pl.

]]>
http://moviefanatics.pl/2017/08/04/luc-besson-w-polsce/feed/ 0
Najnowszy film Luca Bessona od 4 sierpnia w kinach http://moviefanatics.pl/2017/06/29/najnowszy-film-luca-bessona-od-4-sierpnia-w-kinach/ http://moviefanatics.pl/2017/06/29/najnowszy-film-luca-bessona-od-4-sierpnia-w-kinach/#respond Thu, 29 Jun 2017 09:55:01 +0000 http://moviefanatics.pl/?p=1555 Czwartego sierpnia br. na ekranach polskich kin pojawi się najnowszy obraz w reżyserii Luca Bessona – „Valerian i miasto tysiąc planet”. Besson jest także producentem i scenarzystą „Valerina”. Według dystrybutora, najnowsza produkcja jest  najdroższym filmem w historii kina wyprodukowanym poza granicami USA. Budżet produkcji wyreżyserowanej przez Luca Bessona przekroczył 208 milionów dolarów, z czego 70% […]

Artykuł Najnowszy film Luca Bessona od 4 sierpnia w kinach pochodzi z serwisu MovieFanatics.pl.

]]>
Czwartego sierpnia br. na ekranach polskich kin pojawi się najnowszy obraz w reżyserii Luca Bessona – „Valerian i miasto tysiąc planet”. Besson jest także producentem i scenarzystą „Valerina”. Według dystrybutora, najnowsza produkcja jest  najdroższym filmem w historii kina wyprodukowanym poza granicami USA. Budżet produkcji wyreżyserowanej przez Luca Bessona przekroczył 208 milionów dolarów, z czego 70% stanowiły wydatki na efekty specjalne!

Valerian (Dane DeHaan) i Laureline (Cara Delevingne) to kosmiczni agenci, odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi. Choć podczas misji cechuje ich skuteczność i profesjonalizm, Valerian ani na chwilę nie ustaje w wysiłkach, by oczarować piękną partnerkę. Problem w tym, że wszelkie próby flirtu nie robią na niej żadnego wrażenia…

Sytuacja staje się poważna, gdy Valerian i Laureline otrzymują nowe zadanie. Na rozkaz komandora Arüna Filitta (Clive Owen) udają się do międzygalaktycznego miasta Alpha. Zapierająca dech w piersiach metropolia jest domem dla tysięcy gatunków ze wszystkich zakątków kosmosu, które od setek lat dzielą się ze sobą wiedzą i zdobytym doświadczeniem. Po przybyciu na Alphę agenci odkrywają, że na miejscu nie wszystko funkcjonuje tak, jak mogłoby się wydawać. Wkrótce w kulturowym i politycznym centrum galaktyki przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata.

Zdjęcie w nagłówku oraz opis należy do dystrybutora – (c) Kino Świat.

Artykuł Najnowszy film Luca Bessona od 4 sierpnia w kinach pochodzi z serwisu MovieFanatics.pl.

]]>
http://moviefanatics.pl/2017/06/29/najnowszy-film-luca-bessona-od-4-sierpnia-w-kinach/feed/ 0