MovieFanatics.pl http://moviefanatics.pl * Filmy, seriale, newsy, recenzje * Thu, 24 May 2018 22:06:55 +0000 pl-PL hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9.9 http://moviefanatics.pl/wp-content/uploads/2016/10/cropped-logo_mini-32x32.png MovieFanatics.pl http://moviefanatics.pl 32 32 „Madame” w Dzień Kobiet… http://moviefanatics.pl/2018/02/20/madame-dzien-kobiet/ Tue, 20 Feb 2018 07:35:06 +0000 http://moviefanatics.pl/?p=1629 8 marca do polskich kin trafi film „Madame” – francuska komedia w reżyserii Amanda Sthersa (odpowiedzialnego też za scenariusz). W dzień kobiet na wielkich ekranach zobaczymy historię, w której w rolach głównych wystąpi Toni Collette, Rossy De Palma i Harvey Keitel. By wnieść pikanterii do skostniałego związku – Anne (Toni Collette) i Bob (Harvey Keitel), […]

Artykuł „Madame” w Dzień Kobiet… pochodzi z serwisu MovieFanatics.pl.

]]>
8 marca do polskich kin trafi film „Madame” – francuska komedia w reżyserii Amanda Sthersa (odpowiedzialnego też za scenariusz). W dzień kobiet na wielkich ekranach zobaczymy historię, w której w rolach głównych wystąpi Toni Collette, Rossy De Palma i Harvey Keitel.

By wnieść pikanterii do skostniałego związku – Anne (Toni Collette) i Bob (Harvey Keitel), bogata i świetnie sytuowana para z Ameryki, przenosi się do urokliwej posiadłości w Paryżu. Po przeprowadzce do miasta miłości, małżeństwo postanawia wyprawić luksusowe przyjęcie dla swoich dystyngowanych znajomych. W trakcie przygotowań okazuje się, że na imprezę przybędzie dokładnie trzynastu gości. Zaniepokojona pechową liczbą osób, wierząca w przesądy Anne wpada na niezwykły pomysł. Postanawia namówić swoją pokojówkę Marię (Rossy de Palma), by ta na przyjęciu udawała… hiszpańską arystokratkę. Sytuacja wydaje się opanowana. Przynajmniej do czasu! Wystarczy kilka lampek wina i rozluźniająca atmosfera, by rezolutna służąca wpadła w oko brytyjskiemu marszandowi. Lecz burzliwy romans Marii jest zupełnie nie w smak Anne, która zrobi wszystko, by rozdzielić parę nieoczekiwanych zakochanych.

Opis: dystrybutor filmu / Kino Świat

Artykuł „Madame” w Dzień Kobiet… pochodzi z serwisu MovieFanatics.pl.

]]>
„303. Bitwa o Anglię” – nowe zdjęcia z planu http://moviefanatics.pl/2018/02/19/303-bitwa-o-anglie-nowe-zdjecia-planu/ Mon, 19 Feb 2018 13:31:33 +0000 http://moviefanatics.pl/?p=1614 Pojawiły się nowe zdjęcia z planu filmu „303. Bitwa o Anglię”. Jest to polsko-brytyjska produkcja w reżyserii Davida Blaira, przedstawiająca losy Polaków ze znanego powietrznego Dywizjonu 303 im. Tadeusza Kościuszki podczas II Wojny Światowej. Jest rok 1940. Władze i ludność Wielkiej Brytanii z rosnącym przerażeniem patrzą na inwazję niemieckiej armii na Europę. Rozpoczyna się bitwa […]

Artykuł „303. Bitwa o Anglię” – nowe zdjęcia z planu pochodzi z serwisu MovieFanatics.pl.

]]>
Pojawiły się nowe zdjęcia z planu filmu „303. Bitwa o Anglię”. Jest to polsko-brytyjska produkcja w reżyserii Davida Blaira, przedstawiająca losy Polaków ze znanego powietrznego Dywizjonu 303 im. Tadeusza Kościuszki podczas II Wojny Światowej.

Jest rok 1940. Władze i ludność Wielkiej Brytanii z rosnącym przerażeniem patrzą na inwazję niemieckiej armii na Europę. Rozpoczyna się bitwa o Anglię, w której doskonale wyszkoleni i doświadczeni piloci Luftwaffe zaciekle atakują alianckie samoloty RAFu. Z pomocą przybywają doborowi polscy lotnicy: Jan Zumbach, Witold Urbanowicz, Mirosław Ferić i Witold „Tolo” Łokuciewski. To weterani, którzy pragną walczyć w obronie swojej ojczyzny nawet poza jej granicami. Początkowa nieufność Brytyjczyków musi ustąpić wielkiemu szacunkowi, jakim Anglicy zaczynają darzyć polskich pilotów. Tak powstaje Dywizjon 303 imienia Tadeusza Kościuszki, który okazał się być najskuteczniejszym oddziałem powietrznym w trakcie bitwy o Anglię. Bohaterom przypisuje się zestrzelenie ponad 120 niemieckich samolotów – to wynik, jakiego nie udało się osiągnąć żadnemu innemu powietrznemu dywizjonowi.
Opis: mat. pras. dystrybutora / Kino Świat

Artykuł „303. Bitwa o Anglię” – nowe zdjęcia z planu pochodzi z serwisu MovieFanatics.pl.

]]>
Francuska komedia „Mąż, czy nie mąż?” wkrótce w kinach http://moviefanatics.pl/2018/02/03/francuska-komedia-maz-maz-wkrotce-kinach/ Sat, 03 Feb 2018 19:38:35 +0000 http://moviefanatics.pl/?p=1608 16 lutego w kinach pojawi się najnowsza francuska komedia – „Mąż, czy nie mąż?”, w której wystąpi ekipa m.in. z hitów „Alibi.com” oraz „Wszystko zostaje w rodzinie”. Cała rodzina oraz wszyscy przyjaciele i sąsiedzi Yassine’a złożyli się, aby młody mężczyzna mógł studiować architekturę w Paryżu. Jego przyszłość zapowiadała się doskonale. Do czasu… W przeddzień najważniejszego […]

Artykuł Francuska komedia „Mąż, czy nie mąż?” wkrótce w kinach pochodzi z serwisu MovieFanatics.pl.

]]>
16 lutego w kinach pojawi się najnowsza francuska komedia – „Mąż, czy nie mąż?”, w której wystąpi ekipa m.in. z hitów „Alibi.com” oraz „Wszystko zostaje w rodzinie”.

Cała rodzina oraz wszyscy przyjaciele i sąsiedzi Yassine’a złożyli się, aby młody mężczyzna mógł studiować architekturę w Paryżu. Jego przyszłość zapowiadała się doskonale. Do czasu… W przeddzień najważniejszego egzaminu Yassine bierze udział w szalonej imprezie. Następnego dnia jego głowa pęka, ciało odmawia posłuszeństwa, a na domiar złego okazuje się, że kompletnie zapomniał o teście. To oznacza koniec studiów oraz deportację z kraju. Yassine w żadnym razie nie może sobie na to pozwolić. Jedynym ratunkiem jest ślub i przyjęcie francuskiego obywatelstwa. Po gorączkowych poszukiwaniach okazuje się, że pomóc może mu tylko Fred – znajomy ze studiów. Plan z pozoru wypala i Yassine unika deportacji. Jednak sprawą podejrzanego ślubu zaczyna interesować się dociekliwy inspektor policji. Od tego momentu wszystko zaczyna się sypać. Śledztwo rusza, matka Yassine’a przyjeżdża z niezapowiedzianą wizytą, a miłość jego życia – Claire, postanawia powrócić. Pozornie idealny plan na pozostanie w kraju sprawia, że dwóch kumpli z każdą sekundą popada w coraz większe tarapaty.

Reżyserem filmu jest Tarek Boudali, który wystąpi także w roli głównej. Oprócz niego na ekranie zobaczymy: Philippe Lacheau („Alibi.com”, „Miłość aż po ślub”, „Wszystko zostanie w rodzinie”), Charlotte Gabris („Wszystko zostanie w rodzinie”), Philippe Duquesne („Jeszcze dalej niż Północ”, „Alibi.com”).

Opis oraz zdjęcie w nagłówku – dystrybutor filmu: Kino Świat Sp. z o. o.

Artykuł Francuska komedia „Mąż, czy nie mąż?” wkrótce w kinach pochodzi z serwisu MovieFanatics.pl.

]]>
„Podatek od miłości” TVN liderem box office w Polsce http://moviefanatics.pl/2018/02/01/podatek-milosci-tvn-liderem-box-office-polsce/ Thu, 01 Feb 2018 10:02:37 +0000 http://moviefanatics.pl/?p=1605 26 stycznia swoją kinową premierę miała najnowsza pełnometrażowa produkcja stacji TVN – „Podatek od miłości”. O filmie głośno było przed samą premierą. Sam „Podatek od miłości” to debiut fabularny Bartłomieja Ignaciuka. W rolach głównych w tej komedii romantycznej występuje plejada znakomitych gwiazd: Grzegorz Damięcki, Aleksandra Domańska, Roma Gąsiorowska, Magdalena Różczka, Magdalena Popławska, Anna Smołowik, Weronika […]

Artykuł „Podatek od miłości” TVN liderem box office w Polsce pochodzi z serwisu MovieFanatics.pl.

]]>
26 stycznia swoją kinową premierę miała najnowsza pełnometrażowa produkcja stacji TVN – „Podatek od miłości”. O filmie głośno było przed samą premierą. Sam „Podatek od miłości” to debiut fabularny Bartłomieja Ignaciuka. W rolach głównych w tej komedii romantycznej występuje plejada znakomitych gwiazd: Grzegorz Damięcki, Aleksandra Domańska, Roma Gąsiorowska, Magdalena Różczka, Magdalena Popławska, Anna Smołowik, Weronika Rosati, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Michał Czernecki, Zbigniew Zamachowski oraz Tomasz Włosok.

Jak zapewnia dystrybutor, w premierowy weekend film przyciągnął do kin 210 437 widzów, co – razem z pokazami przedpremierami – daje świetną frekwencję rzędu 220 250 widzów.

Kim tak naprawdę jest Marian (Grzegorz Damięcki)? Facetem do towarzystwa i seksualnym guru, z którego usług korzysta połowa kobiet w stolicy? Coachem o kontrowersyjnych metodach? A może – po prostu – sprytnym oszustem uwodzącym płeć przeciwną? Oto zagadka, z którą będzie musiała zmierzyć się ambitna inspektor podatkowa Klara (Aleksandra Domańska). Czy nieustępliwa urzędniczka zdoła znaleźć odpowiedź, zanim sama wpadnie w miłosne sidła Mariana? I czy jest przygotowana na to, by po raz pierwszy w życiu stracić nad czymś kontrolę?

fot. oraz opis – mat. dystrybutora

Artykuł „Podatek od miłości” TVN liderem box office w Polsce pochodzi z serwisu MovieFanatics.pl.

]]>
Zwiastun filmu „Więzień Labiryntu 3” w sieci http://moviefanatics.pl/2017/12/11/zwiastun-filmu-wiezien-labiryntu-3-sieci/ Mon, 11 Dec 2017 14:45:54 +0000 http://moviefanatics.pl/?p=1601 W sieci pojawił się pełen zwiastun długo wyczekiwanej ekranizacji trzeciej części książki Jamesa Dashnera – „Więzień Labiryntu. Lek na śmierć”. Zwiastun trwa aż dwie minut i jest gratką dla fanów filmowej serii z Dylanem O’Brienem w roli głównej.

Artykuł Zwiastun filmu „Więzień Labiryntu 3” w sieci pochodzi z serwisu MovieFanatics.pl.

]]>
W sieci pojawił się pełen zwiastun długo wyczekiwanej ekranizacji trzeciej części książki Jamesa Dashnera – „Więzień Labiryntu. Lek na śmierć”.

Zwiastun trwa aż dwie minut i jest gratką dla fanów filmowej serii z Dylanem O’Brienem w roli głównej.

Artykuł Zwiastun filmu „Więzień Labiryntu 3” w sieci pochodzi z serwisu MovieFanatics.pl.

]]>
Hanks i Streep w nowym filmie Spielberga! http://moviefanatics.pl/2017/11/23/hanks-streep-nowym-filmie-spielberga/ Thu, 23 Nov 2017 19:23:13 +0000 http://moviefanatics.pl/?p=1597 Już 16 lutego na ekranach kin pojawi się nowa produkcja w reżyserii Stevena Spielberga, który odpowiedziany jest za tak kasowe hity jak chociażby „Szeregowiec Ryan” czy „Park Jurajski”. Nie byłoby może w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że w nowej produkcji zagrają Tom Hanks i Meryl Streep! „Czwarta władza”, bo tak nazywać ma się […]

Artykuł Hanks i Streep w nowym filmie Spielberga! pochodzi z serwisu MovieFanatics.pl.

]]>
Już 16 lutego na ekranach kin pojawi się nowa produkcja w reżyserii Stevena Spielberga, który odpowiedziany jest za tak kasowe hity jak chociażby „Szeregowiec Ryan” czy „Park Jurajski”. Nie byłoby może w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że w nowej produkcji zagrają Tom Hanks i Meryl Streep!

„Czwarta władza”, bo tak nazywać ma się ten film, oparty jest na faktach i opowiadać ma historię dziennikarskiego śledztwa, które doprowadziło do ujawnienia wielu faktów skrywanych przez rząd Stanów Zjednoczonych.

Artykuł Hanks i Streep w nowym filmie Spielberga! pochodzi z serwisu MovieFanatics.pl.

]]>
Zwiastun kolejnej części – „Więzień Labiryntu 3” już w sieci http://moviefanatics.pl/2017/09/26/zwiastun-wiezien-labiryntu-3-juz-sieci/ Tue, 26 Sep 2017 07:23:51 +0000 http://moviefanatics.pl/?p=1591 Wreszcie poznaliśmy datę premiery oraz mamy możliwość zobaczenia najnowszego zwiastuna trzeciej części filmowej z serii „Więzień Labiryntu”. Chodzi oczywiście o film zatytułowany „Więzień Labiryntu: Lek na śmierć”. Najnowszy film z udziałem Dylana O’Briena premierę ma mieć już na początku przyszłego roku – a dokładnie 26 stycznia 2018 r. Reżyserem filmu pozostał Wes Ball. Jest to […]

Artykuł Zwiastun kolejnej części – „Więzień Labiryntu 3” już w sieci pochodzi z serwisu MovieFanatics.pl.

]]>
Wreszcie poznaliśmy datę premiery oraz mamy możliwość zobaczenia najnowszego zwiastuna trzeciej części filmowej z serii „Więzień Labiryntu”. Chodzi oczywiście o film zatytułowany „Więzień Labiryntu: Lek na śmierć”.

Najnowszy film z udziałem Dylana O’Briena premierę ma mieć już na początku przyszłego roku – a dokładnie 26 stycznia 2018 r. Reżyserem filmu pozostał Wes Ball. Jest to finał serii na podstawie bestsellerowej trylogii Jamesa Dashnera.

Przypomnijmy, że do opóźnień podczas pracy nad filmem doszło m.in. z powody wypadku głównego aktora – Dylana O’Briena.

Artykuł Zwiastun kolejnej części – „Więzień Labiryntu 3” już w sieci pochodzi z serwisu MovieFanatics.pl.

]]>
Gwiazda „Riverdale” poszkodowana w wypadku samochodowym! http://moviefanatics.pl/2017/09/22/gwiazda-riverdale-poszkodowana-wypadku-samochodowym/ Fri, 22 Sep 2017 06:11:18 +0000 http://moviefanatics.pl/?p=1586 Wczoraj wieczorem sieć obiegła elektryzująca wiadomość – KJ Apa, aktor młodzieżowego serialu „Riverdale” spowodował wypadek samochodowy, w którym został ranny! Jak podaje portal Seventeen, do wypadku z udziałem młodego aktora doszło w ubiegłym tygodniu w Vancouver. Po 16 godzinach pracy, Apa zmierzał do domu we wczesnych godzinach rannych. Prawdopodobnie ze zmęczenia zasnął za kierownicą. Został […]

Artykuł Gwiazda „Riverdale” poszkodowana w wypadku samochodowym! pochodzi z serwisu MovieFanatics.pl.

]]>
Wczoraj wieczorem sieć obiegła elektryzująca wiadomość – KJ Apa, aktor młodzieżowego serialu „Riverdale” spowodował wypadek samochodowy, w którym został ranny!

Jak podaje portal Seventeen, do wypadku z udziałem młodego aktora doszło w ubiegłym tygodniu w Vancouver. Po 16 godzinach pracy, Apa zmierzał do domu we wczesnych godzinach rannych. Prawdopodobnie ze zmęczenia zasnął za kierownicą. Został przewieziony do szpitala. Choć samemu aktorowi nic poważnego się nie stało, to jego samochód nie miał tyle szczęścia i został całkowicie skasowany.

Co ciekawe, początkowo obok KJ’a, na miejscu pasażera, miała siedzieć jeszcze jedna gwiazda serialu – Cole Sprouse, jednak ostatecznie aktor nie zdecydował się na wspólną podróż. Na szczęście dla niego!

Artykuł Gwiazda „Riverdale” poszkodowana w wypadku samochodowym! pochodzi z serwisu MovieFanatics.pl.

]]>
Dylan O’Brien w nowej produkcji http://moviefanatics.pl/2017/09/18/dylan-obrien-nowej-produkcji/ Mon, 18 Sep 2017 16:13:29 +0000 http://moviefanatics.pl/?p=1581 Znany szczególnie z młodzieżowej produkcji – „Więźnia Labiryntu” – młody aktor Dylan O’Brien od kilku lat wznosi się na fali popularności nie tylko wśród nastoletnich fanek. Ten zaledwie dwudziestosześcioletni Amerykanin zapraszany jest do wielu wysokobudżetowych produkcji. Niestety, kiedy ponad rok temu doszło do wypadku z udziałem aktora, jego przyszłość stała pod znakiem zapytania. Potrącony przez […]

Artykuł Dylan O’Brien w nowej produkcji pochodzi z serwisu MovieFanatics.pl.

]]>
Znany szczególnie z młodzieżowej produkcji – „Więźnia Labiryntu” – młody aktor Dylan O’Brien od kilku lat wznosi się na fali popularności nie tylko wśród nastoletnich fanek. Ten zaledwie dwudziestosześcioletni Amerykanin zapraszany jest do wielu wysokobudżetowych produkcji. Niestety, kiedy ponad rok temu doszło do wypadku z udziałem aktora, jego przyszłość stała pod znakiem zapytania. Potrącony przez samochód O’Brien trafił do szpitala, a na portalach społecznościowych rozpętała się burza. Mętne tłumaczenia jego menadżerów, pełnomocników i wydawców niewiele wznosiły.

Tymczasem do kin wchodzi właśnie najnowszy film z udziałem aktora. „American Assasin”, bo o tym tytule mówimy, to ekranizacja bestsellerowej powieści w reżyserii Michaela Cuesta. W obsadzie oprócz Dylana O’Briena, znaleźli się Michael Keaton i Tylor Kitsch.

Mitch Rapp (Dylan O’Brien) stracił ukochaną w ataku terrorystycznym. Od tej chwili jego jedynym celem jest zemsta. Oficer szkoleniowy CIA Stan Hurley (Michael Keaton) wie, że taki człowiek to dla agencji skarb. Szczególnie jeśli uda się go wzbogacić o pewien szczególny zestaw umiejętności, który uczyni go maszyną do zadań specjalnych. Hurley potrafi tego dokonać. Zanim szkolenie dobiegnie końca Mitch będzie miał okazję wykazać się w akcji. Według danych wywiadu grupa terro­rystów planuje atak z użyciem ładunku atomowego. Wiele wskazuje na to, że jednym z nich jest dawny uczeń Hurleya. Kogoś takiego może wytropić i zneutralizować tylko ktoś taki jak Mitch Rapp.

Zdjęcie w nagłówku, a także opis należy do dystrybutora filmu w Polsce: Monolith Films.

Artykuł Dylan O’Brien w nowej produkcji pochodzi z serwisu MovieFanatics.pl.

]]>
Gessler, Kożuchowska, Wojewódzki – jesień w TVN http://moviefanatics.pl/2017/08/06/gessler-kozuchowska-wojewodzki-jesien-w-tvn/ Sat, 05 Aug 2017 23:17:45 +0000 http://moviefanatics.pl/?p=1569 Całkiem niedawno w Warszawie odbyła się prezentacja programowa jesiennej ramówki stacji TVN połączona z dwudziestymi urodzinami stacji. Na evencie pojawiło się wiele gwiazd związanych z TVNowskimi produkcjami, m.in. Małgorzata Kożuchowska, Magda Gessler, Kuba Wojewódzki, Maja Ostaszewska czy Martyna Wojciechowska. Imprezę prowadził Marcin Prokop, natomiast o nowościach i jesiennych propozycjach wspominał dyrektor programowy – Edward Miszczak. […]

Artykuł Gessler, Kożuchowska, Wojewódzki – jesień w TVN pochodzi z serwisu MovieFanatics.pl.

]]>
Całkiem niedawno w Warszawie odbyła się prezentacja programowa jesiennej ramówki stacji TVN połączona z dwudziestymi urodzinami stacji. Na evencie pojawiło się wiele gwiazd związanych z TVNowskimi produkcjami, m.in. Małgorzata Kożuchowska, Magda Gessler, Kuba Wojewódzki, Maja Ostaszewska czy Martyna Wojciechowska. Imprezę prowadził Marcin Prokop, natomiast o nowościach i jesiennych propozycjach wspominał dyrektor programowy – Edward Miszczak.

Jak się okazuje, na jesień 2017 w TVNie królować będą nie seriale, a programy rozrywkowe.  Na antenie stacji-matki pojawi się tylko jeden nowy serial – „Diagnoza” , w którym główną rolę zagra Maja Ostaszewska. Oprócz tego na ekrany powrócą znane widzom produkcje – „Na Wspólnej”, „Druga Szansa”, a także „Szpital”, „Szkoła”, „19+” i kultowa „Ukryta prawda”.

Na antenie pojawi się także nowy program prowadzony przez Mateusza Gesslera – „Drzewo marzeń” . Jego głównym celem jest spełnianie określanych przez dzieciaki marzeń, które dotyczą ich bliskich. Ponadto w ofercie TVN znów znajdziemy „Masterchefa”, „Mam talent”, „Kuchenne rewolucje”, „Azja Express”, „Milionerzy”, „36,6 C”, program Kuby Wojewódzkiego, „Kobietę na krańcu świata”, program informacyjny „Fakty”, „Uwagę” i „Superwizjera”, „Co za tydzień” oraz wzbudzający kontrowersje „Ślub od pierwszego wejrzenia”.

Podczas wydarzenia zdecydowano się także pokazać nowy spot wizerunkowy. Utrzymany został on w imprezowo-urodzinowej tonacji z piosenką „Get free” Majora Lazera. W minutowym klipie zobaczymy m.in. rzucającą ketchupami Magdę Gessler, Małgorzatę Kożuchowską obwieszoną choinkowymi światełkami oraz grającego na pianinie Kubę Wojewódzkiego.


„DIAGNOZA”

Nowy TVNowski serial emitowany będzie od wtorku, 5 września, o godzinie 21:30.

Czasem jedno nieoczekiwane wydarzenie może nieodwracalnie zmienić dotychczasowe życie. Co się stanie, jeśli pewnego dnia ockniesz się i odkryjesz, że nie wiesz, kim jesteś, kogo kochasz i na czym ci zależy? Czy los może być aż tak okrutny, by odebrać wszystko, nawet tożsamość i wspomnienia? Jak na nowo ułożyć puzzle życia, gdy brakuje podstawowych elementów układanki?
Annę Nowak, główną bohaterkę serialu (Maja Ostaszewska), poznamy na katowickim lotnisku. Pewna siebie i zdeterminowana kobieta przyleci na Śląsk w niezwykle ważnej dla siebie sprawie. Niestety, na skutek nieprzewidzianych wydarzeń, Anna trafi do rybnickiego szpitala. Tam usłyszy druzgocącą diagnozę – amnezja. Lekarze, którzy na co dzień ratują życie wielu pacjentów, nie będą w stanie ocalić czegoś niezwykle cennego – pamięci. W miejscu, gdzie ludzie mierzą się ze skrajnymi emocjami, a lekarze z determinacją walczą o ich zdrowie, bohaterka będzie musiała zacząć życie na nowo i spróbować odkryć tajemnice swojej przeszłości.
W tej trudnej walce wesprą ją charyzmatyczni lekarze ze Specjalistycznego Szpitala Nr 4 w Rybniku. Jan Artman (Adam Woronowicz) oraz Michał Wolski (Maciej Zakościelny), dwaj znakomici chirurdzy, profesjonalnie zajmą się Anną. Bohaterka trafi również pod skrzydła ciepłej i empatycznej neuropsycholog Marty (Magda Popławska), która będzie starała się pomóc jej odzyskać pamięć. Kolorytu ekipie medyków dodadzą Wanda Jureczko (Sonia Bohosiewicz), pielęgniarka oddziałowa i charakterna Ślązaczka, a także Piotr Sadzik (Michał Czernecki), twardy szef Oddziału Ratunkowego oraz potulny mąż i ojciec czterech córek. Nad wszystkim będzie czuwać surowa i wymagająca ordynator Maria Kaleta (Aleksandra Konieczna). Młodzieńczą energię i entuzjazm do zespołu lekarzy wniosą niesforni stażyści (Antoni Królikowski, Józef Pawłowski i Aleksandra Adamska). Rybnicki szpital stanie się dla Anny domem, a jego załoga grupą przyjaciół. To z nimi przyjdzie jej dzielić chwile radości i smutków. Wśród nich jest jednak ktoś, kto zrobi wszystko, by kobieta nigdy nie poznała prawdy o swojej przeszłości…
Barwnym tłem dla odkrywania tajemnic głównej bohaterki będą poruszające losy pacjentów. W każdym z odcinków poznamy nowe przypadki medyczne i stojące za nimi ciekawe, a czasem zaskakujące ludzkie historie. Związane z nimi wydarzenia przywołają wspomnienia Anny i krok po kroku odsłonią kolejne karty jej przeszłości. Każdy z jesiennych odcinków serialu będzie przybliżał zarówno Annę, jak i widzów do poznania prawdy o tym, kim jest bohaterka i jaka jest jej tajemnica.

OPIS: Materiały prasowe stacji TVN. 


Oprócz tego, w grudniu w kinach pojawi się kolejny pełnometrażowy film produkcji TVNu – „Listy do M. 3”. Czy na którąś powakacyjną produkcję szczególnie czekacie?

 

Artykuł Gessler, Kożuchowska, Wojewódzki – jesień w TVN pochodzi z serwisu MovieFanatics.pl.

]]>