O nas

Część z Was kojarzy, zna lub słyszało o HungerGames.pl. Tam się wszystko zaczęło. W pewnym momencie pomyśleliśmy, czemu ograniczać się tylko do jednej ekranizacji? Stwórzmy stronę dla wszystkich, gdzie każdy będzie mógł wejść i dowiedzieć się wszystkiego na temat ekranizacji na które tak niecierpliwie czeka :) I tak pojawił się pomysł na MovieFanatics.pl.

O B E C N I E    S T R O N Ę   T W O R Z Ą:

A E L I N

Studiuję, pracuję, cieszę się życiem :) Kocham książki jak najdroższych przyjaciół i nie wyobrażam sobie dnia bez  przeczytania przynajmniej kilkunastu stron.

W E I R D

Introwertyk. Bloger książkowy. Dziennikarz.

Moteskiusz powiedział kiedyś, że książki są jak towarzystwo, które sobie człowiek dobiera. Biorąc to pod uwagę mogę uznać, że mam niesamowitych przyjaciół.
Myślę, że podobnie jest też z filmami. Jeśli trafi się na film dobry, to będzie się to wiedziało od pierwszej sceny. I wydanie DVD na półce królować będzie na zawsze.

M E L S

Osiemnastolatka, która uwielbia czytać książki, oglądać filmy i seriale oraz pisać. Nie wyobraża sobie życia bez jej ulubionych fikcyjnych bohaterów i ich fascynujących historii.

.